عکس| سردار آزمون در بغل قهرمان جام جهانی!

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ سردار آزمون که روز دوم فروردین ماه امسال در دیدار تیم ملی ایران مقابل ترکمنستان در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 موفق به گلزنی شد و در لحظات پایانی نیمه نخست به دلیل آسیب دیدگی از زمین بیرون رفت، پس از حدود 25 روز فاصله گرفتن از میادین دوباره به تمرینات گروهی بازگشته و با انگیزه بالا کارش را انجام می دهد.

به گزارش ورزش سه؛ ستاره ایرانی جالوروسی که دو روز قبل (سه شنبه) به تمرینات گروهی آ. اس. رم اضافه شد، شرایطی در تمرینات داشته که نشان از مصدومیت ندارد و در بازی درون تیمی عملکرد خوبی داشته تا آماده ادامه فصل شود.

2012418

سردار آزمون در تمرین روز گذشته جالوروسی در کنار لیاندرو پاردس و لورنزو پلگرینی، ستاره های آرژانتینی و ایتالیایی تیمش دیده شد و در کنار آنها عکس یادگاری گرفت.

ستاره ایرانی رم بعید است در مسابقه امشب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا مقابل میلان حضور پیدا کند، اما از رقابت های سری آ احتمالا به فهرست برگردد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| سردار آزمون در بغل قهرمان جام جهانی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| سردار آزمون در بغل قهرمان جام جهانی!"، کلیک کنید.