عکس| استقبال اوسمار از بانویی که باسرطان می جنگد

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ تمرین امروز پرسپولیس یک مهمان ویژه داشت. ندا نویدی نسب، هوادار بانوی پرسپولیسی که در حال انجام شیمی درمانی و مبارزه با سرطان است به همراه همسر و دو فرزندش در ورزشگاه کاظمی حاضر شد.

عکس| استقبال اوسمار از بانویی که باسرطان می جنگد

او پیش از شروع تمرین، صحبت گرمی با اوسمار ویرا سرمربی تیم و سایر بازیکنان داشت. اعضای تیم برای این بانوی پرسپولیسی که در دیدار قبل هم در ورزشگاه حاضر بود و تیم را حمایت کرد آرزوی سلامتی کردند.

بازی پرسپولیس و سپاهان اتفاقات عجیب و غریب و زننده زیاد داشت اما حضور این هوادار پرسپولیس در ورزشگاه و صحبت هایش از زیبایی های سکوهای آزادی بود که حالا از نزدیک هم با اعضای تیم دیدار کرد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| استقبال اوسمار از بانویی که باسرطان می جنگد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| استقبال اوسمار از بانویی که باسرطان می جنگد"، کلیک کنید.