عمق 16 کیلومتری اراضی اشغالی هدف قرار گرفت/ شلیک 20 موشک از جنوب لبنان به سوی سرزمین های اشغالی

عمق 16 کیلومتری اراضی اشغالی هدف قرار گرفت/ شلیک 20 موشک از جنوب لبنان به سوی سرزمین های اشغالی

به گزارش نکستونز به نقل از الجزیره، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از حمله موشکی گسترده به شمال سرزمین های اشغالی خبر داد.

بر اساس اعلام این رسانه عبری زبان 20 موشک از سمت لبنان به سوی شمال سرزمین های اشغالی شلیک شده است.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این موشک ها مواضع ارتش رژیم صهیونیستی را در عمق 16 کیلومتری سرزمین های اشغالی در الجلیل علیا هدف قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری نکستونز خبرنگار الجزیره نیز گزارش داد که آژیر هشدار در چندین منطقه در الجلیل علیا واقع در شمال سرزمین های اشغالی به صدا درآمده است.

همچنین رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که آژیر هشدار در برخی شهرک های صهیونیستی در الجلیل علیا که هنوز تخلیه نشده اند به صدا درآمده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عمق 16 کیلومتری اراضی اشغالی هدف قرار گرفت/ شلیک 20 موشک از جنوب لبنان به سوی سرزمین های اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عمق 16 کیلومتری اراضی اشغالی هدف قرار گرفت/ شلیک 20 موشک از جنوب لبنان به سوی سرزمین های اشغالی"، کلیک کنید.