طرح های هفته محیط زیست را با قدرت ادامه می دهیم

طرح های هفته محیط زیست را با قدرت ادامه می دهیم

رییس سازمان حفاظت محیط زیست در جلسه ستاد گرامیداشت هفته محیط زیست گفت: طرح ها و برنامه های هفته محیط زیست را با قدرت ادامه می دهیم و هیچ خللی در روند برنامه ها نخواهیم داشت.

به گزارش نکستونز علی سلاجقه در جلسه ستاد گرامیداشت هفته محیط زیست افزود: برنامه های متنوع هفته محیط زیست با قوت اجرایی خواهد شد و تا روزی که در خدمت مردم هستیم نباید وقفه ای در روند انجام وظایف سازمان انجام گیرد.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: در این هفته از تمامی ظرفیت های سازمان استفاده خواهد شد و با برنامه ریزی مناسبی که برای اطلاع رسانی در روابط عمومی سازمان انجام گرفته است  همچنین از طریق استفاده از ظرفیت رسانه ها به ویژه صداوسیما می توانیم کارهای خوبی انجام دهیم.

معاون رییس جمهوری ادامه داد: بعد از اجرای برنامه های هفته محیط زیست ضریب تاثیر این برنامه ها را نیز بررسی خواهیم کرد و در این زمینه از ظرفیت تمامی دستگاه ها به ویژه شهرداری ها و استانداری ها در سطح استان ها و سایر دستگاه ها استفاده خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، سلاجقه در پایان اظهارکرد: در این هفته به تمامی موضوعات محیط زیست از جمله حیات وحش، گردوغبار، آلودگی هوا و سایر موضوعات محیط زیستی پرداخته خواهد شد تا اطلاع رسانی دقیقی برای مردم در حوزه های مختلف محیط زیست انجام گیرد.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرح های هفته محیط زیست را با قدرت ادامه می دهیم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرح های هفته محیط زیست را با قدرت ادامه می دهیم"، کلیک کنید.