صدای مهیب انفجار در آستارا مربوط به باک کامیون بود

محمدرضا شهاب زاده در گفت وگو با خبرنگار نکستونز اظهار کرد: شامگاه پنجشنبه کامیون حمل بار که از ارومیه وارد شهرستان شده بود، در هنگام توقف در محل بارانداز ریلی گمرک آستارا اقدام به روشن کردن گاز پیک نیک برای گرم کردن غذا می کند که به دلیل وزش باد در منطقه آتش به کامیون سرایت می کند.

فرماندار آستارا ادامه داد: به جهت شدت باد و آتش، باک کامیون دچار انفجار شدیدی می شود که با رسیدن نیروهای آتش نشانی کامیون خاموش می شود ولی متاسفانه خودرو کاملاً در آتش سوخت.

رییس شورای تامین شهرستان آستارا تاکید کرد: علت اصلی این صدای مهیب همین موضوع بوده است لذا مردم به هیچیک از شایعات در خصوص علت این صدا توجهی نکنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صدای مهیب انفجار در آستارا مربوط به باک کامیون بود" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صدای مهیب انفجار در آستارا مربوط به باک کامیون بود"، کلیک کنید.