شکست محمدحسین محمودی در تورنمنت مجارستان

شکست محمدحسین محمودی در تورنمنت مجارستان

ملی پوش کشتی فرنگی ایران در مرحله یک چهارم نهایی وزن 87 کیلوگرم کشتی فرنگی تورنمنت مجارستان شکست خورد و به نیمه نهایی نرفت.

به گزارش نکستونز، در دومین روز تورنمنت کشتی فرنگی مجارستان، کشتی گیران اوزان 55، 67، 72، 77، 82، 87 و 97 به رقابت پرداختند. ایران 9 کشتی گیر در روز دوم دارد.

در مرحله یک چهارم نهایی وزن 87 کیلوگرم، محمدحسین محمودی برابر دیوید لوسونچی کشتی گرفت و با نتیجه 5 بر 3 شکست خورد.

به این ترتیب محمودی از صعود به نیمه نهایی بازماند و باید در انتظار صعود حریفش به فینال باشد تا بتواند راهی جدول بازنده ها شود.

محمودی در دور نخست استراحت داشت و در مرحله یک هشتم نهایی به دلیل حاضر نشدن حریفش از گرجستان به عنوان فرد پیروز به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

وزن 87 کیلوگرم المپیکی است و علیرضا مهمدی نماینده وزن 87 کیلوگرم ایران در المپیک پاریس است.

کشتی فرنگی ایران در روز نخست مسابقات صاحب یک مدال طلا (فردین هدایتی در 130 کیلوگرم)، یک نقره (مهدی محسن نژاد در وزن 60 کیلوگرم) و دو برنز (میثم دلخانی در وزن 63 کیلوگرم و امیررضا ده بزرگی در وزن 60 کیلوگرم) شد.

 پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکست محمدحسین محمودی در تورنمنت مجارستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکست محمدحسین محمودی در تورنمنت مجارستان"، کلیک کنید.