شهید مالک رحمتی؛ از جنوب شهر مراغه تا استانداری آذربایجان شرقی

شهید مالک رحمتی؛ از جنوب شهر مراغه تا استانداری آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار نکستونز، مالک رحمتی اهل مراغه بود. بچه جنوب شهر مراغه. پدرش آقا اسکندر کاسب است. کاسب یکی از بازارهای محلی. مغازه ای قدیمی دارد که ظهر به ظهر دیزی می فروشد. یک کسب و کار 60 یا 70 ساله.

حاج اسکندر اما هنوز نمی داند مالکش پر کشیده. پسرها ترس دارند برای گفتن خبر رفتن مالک. که قلب پدر چطور تاب می آورد غم دوری پسر را؟

از بچگی مسلط به فن سخنوری بود. اصلاً برای همین قدرت بیان بود که شاید برای رفتن به دانشگاه امام صادق حقوق را انتخاب کرد و فارغ التحصیل شد.

درحالی که او گزینه یک وزارتخانه اقتصادی شده بود اما در سازمان خصوصی سازی مسیولیت می گیرد. البته نه برای خصوصی سازی. او به رغم موفقیت در پروسه مولدسازی با پیشنهاد استانداری آذربایجان شرقی راهی تبریز می شود.

مالک که به گفته رفقای صمیمی اش همیشه در رویاپردازی هایش به اتفاقات مدیریتی بزرگ برای تحول و مولدسازی کشور فکر می کرد، اما شهادت سکوی پرتابش به ابدیت بود.

استانداری که در عرض 4 ماه چنان شبانه روزی تلاش کرد که در آذربایجان شرقی محبوب شد و به مدیری موفق و محبوب تبدیل شد و در نهایت به همراه شهیدان خدمت جاودانه شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید مالک رحمتی؛ از جنوب شهر مراغه تا استانداری آذربایجان شرقی" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید مالک رحمتی؛ از جنوب شهر مراغه تا استانداری آذربایجان شرقی"، کلیک کنید.