شهید آیت الله رییسی بالاترین درجات ایثار را کسب کرد

شهید آیت الله رییسی بالاترین درجات ایثار را کسب کرد

به گزارش خبرنگار نکستونز، عبدالله حبیبی در اجتماع بزرگ فرهنگیان اهوازی که در راستای بزرگداشت شهادت شهید جمهور، آیت الله رییسی و دیگر شهیدان خدمت برگزار شد، بیان کرد: بی شک برای رسیدن به مقام والای شهادت یک شخص باید درجات فراوانی را کسب کند تا شایستگی لازم برای شهادت را به دست آورد و امروز شهید آیت الله رییسی با کسب همه این درجات شهادت از جانب پروردگار متعال به وی ارزانی شد و این مبارک ترین مرحله ای است که خادم الرضا (ع) به آن دست یافت و در قلوب مومنین جاودانه شد.

وی با بیان اینکه فرهنگ شهادت و ایثارگری ضامن پویایی و بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اضافه کرد: امروز گردهم آمدیم تا بگوییم ما شهید جمهور را فراموش نخواهیم کرد چرا که شهید آیت الله رییسی همچون پدری دلسوز تمام ظرفیت های دولت را برای کمک به مردم خوزستان و همچنین اعتلای نظام تعلیم و تربیت کشور به کار بست.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: شهید رییسی یکی از مهمترین اسوه های خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و با شهادت خود درس ایثار، فداکاری، خستگی ناپذیری، جهاد در راه آرمان و مردمی بودن به مردم جامعه اسلامی داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید آیت الله رییسی بالاترین درجات ایثار را کسب کرد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید آیت الله رییسی بالاترین درجات ایثار را کسب کرد"، کلیک کنید.