شریک چینی کرمان موتور با رولزرویس و مرسدس بنز رقابت می کند /عکس

امیرمسعود عابدین_ رییس بخش خودروهای هوشمند هوآوی به تازگی ادعا کرده که همکاری آن ها با کمپانی JAC (معروف به جک در ایران) به دنبال پیشی گرفتن از مرسدس بنز میباخ و رولزرویس از نظر لوکس بودن و راحتی است.

شریک چینی کرمان موتور با رولزرویس و مرسدس بنز رقابت می کند /عکس

نام Huawei-JAC هنوز قطعی نشده است و نتیجه این همکاری ممکن است یک خودروی بسیار رده بالا باشد. به گفته روسای این همکاری، معیار آن ها بسیار فراتر از سطح میباخ و رولزرویس فانتوم بوده و از آن ها مجلل تر و راحت تر است.

شایعه شده که اولین مدل از این جوینت ونچر جدید یک سدان بزرگ با پیشرانه تمام الکتریکی است. انتظار می رود این خودروی الکتریکی فوق العاده لوکس در سه ماهه چهارم سال 2024 رونمایی شود و خود را به عنوان رقیب مستقیم مدل های پرچم دار مانند بی ام و i7 و مرسدس بنز EQS معرفی کند.

شریک چینی کرمان موتور با رولزرویس و مرسدس بنز رقابت می کند /عکس

نام تجاری جدید که توسط هوآوی و JAC ایجاد شده است، “قلمرو چهارم” پروژه HIMA را نشان می دهد. این پیشنهاد فوق لوکس بالاتر از همکاری های موجود هوآوی مانند Stelato (بایک)، لوکسید میان رده (چری) و آیتو (Seres) قرار می گیرد. هر چهار برند بر ویژگی ها و فناوری های پیشرفته و کاربردی بودن تاکید می کنند.

منبع: carscoops

322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شریک چینی کرمان موتور با رولزرویس و مرسدس بنز رقابت می کند /عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شریک چینی کرمان موتور با رولزرویس و مرسدس بنز رقابت می کند /عکس"، کلیک کنید.