شبکه ملی اطلاعات بستری برای توسعه اقتصاد دیجیتال است

رضا باقری اصل:

شبکه ملی اطلاعات بستری برای توسعه اقتصاد دیجیتال است

جانشین رییس کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال زیرساخت های ارتباطی شبکه ملی اطلاعات را بستری برای توسعه اقتصاد دیجیتال دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، رضا باقری اصل جانشین رییس کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال اصل با انتشار پستی در ویراستی نوشت:

«زیرساخت های ارتباطی شبکه ملی اطلاعات، بستر توسعه اقتصاد دیجیتال است که سهم عمده آن وابسته به لایه سوم اقتصاد دیجیتال یعنی دیجیتالی شدن صنعت، کشاورزی، گردشگری، حمل ونقل و… است. استان مازندران ظرفیت های قابل توجه و قابلیت های خوبی برای سرمایه گذاری و جذب سرمایه در این بخش دارد.»

                  بستر توسعه اقتصاد دیجیتال، زیرساخت های ارتباطی شبکه ملی اطلاعات است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شبکه ملی اطلاعات بستری برای توسعه اقتصاد دیجیتال است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شبکه ملی اطلاعات بستری برای توسعه اقتصاد دیجیتال است"، کلیک کنید.