سکوت می کنم تا آقایان سر ما را ببرند/ بازی به بازی پیش می رویم

به گزارش خبرنگار نکستونز، تیم فوتبال ملوان که یکی از بهترین فصل های حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند و این تیم تحت هدایت مهدی تارتار تبدیل به یکی از مدعیان اصلی کسب سهمیه حضور در رقابت های آسیایی است و در این راه باید با تیم های تراکتور و سپاهان به رقابت بپردازد که کار سختی برای شاگردان تارتار به محسوب می شود. ملوان هفته گذشته برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به میدان رفت که این بازی در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ ها به پایان رسید در حالی که به اذعان کارشناسان داوری یک پنالتی برای ملوان در این بازی گرفته نشد. همین موضوع گلایه کادر فنی و بازیکنان این تیم را همراه داشت.

7 هفته تا پایان رقابت های لیگ برتر زمان باقی است و ملوان در این 7 هفته باید به ترتیب برابر تیم های، سپاهان، استقلال خوزستان، هوادار، شمس آذر، مس رفسنجان، تراکتور و آلومینیوم اراک به میدان بروند.

آرش فهمیده مدیرعامل باشگاه ملوان در گفت وگو با خبرنگار نکستونز در رابطه با دیدارهای باقی مانده این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: بازی های سختی را در پیش داریم و سعی می کنیم تا با تمام توان در مسابقات حضور یابیم و بتوانیم با حداکثر امتیازات دیدارهای خود رو یکی پس از دیگر به پایان برسانیم و در پایان لیگ در جایگاه مناسبی قرار بگیریم که در شان باشگاه بزرگ ملوان و هواداران خونگرم این تیم باشد.

او در خصوص قضاوت داوران در بازی های اخیر این تیم به خصوص در دیدار با پرسپولیس گفت: در بازی با پرسپولیس با حاشیه های زیادی از نظر داوری مواجه شدیم که همه موارد به ضرر ما شد. چه بگوییم که ناگفته ها بسیار است و اخیراً هم دوستان بخشنامه داده اند که هر شخصی صحبت کند 2 میلیارد جریمه می شود. پس سکوت می کنیم تا آقایان هر جور دوست دارند سر ما را ببرند.

فهمیده در رابطه با تمدید قرارداد با بازیکنان و اعضای کادر فنی گفت: طی روزهای آینده در این خصوص تصمیمات لازم گرفته می شود و به اطلاع عموم می رسانیم.

مدیرعامل ملوان در رابطه با حضور مهدی تارتار روی نیمکت این تیم برای بازی با سپاهان گفت: خدا را شکر مشکل بیماری تارتار تا حدود زیادی برطرف شده اما کماکان باید به تمرینات فیزیوتراپی و آب درمانی بپردازد تا به بهبودی قطعی برسد. در روزهای گذشته هم در تمرینات حضور داشته و انشاالله هیچ مشکلی برای نشستن روی نیمکت در بازی با سپاهان نخواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سکوت می کنم تا آقایان سر ما را ببرند/ بازی به بازی پیش می رویم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سکوت می کنم تا آقایان سر ما را ببرند/ بازی به بازی پیش می رویم"، کلیک کنید.