سهمیه المپیک در تپانچه بادی زنان از دست رفت/ رستمیان و سبقت اللهی در رده های 11 و 12

سهمیه المپیک در تپانچه بادی زنان از دست رفت/ رستمیان و سبقت اللهی در رده های 11 و 12

سه نماینده ایران در مرحله مقدماتی ماده تپانچه بادی زنان مسابقات جهانی و توزیع سهمیه المپیک متوقف شدند و به فینال نرسیدند. 

به گزارش نکستونز، در دومین روز از مسابقات تیراندازی توزیع سهمیه المپیک نمایندگان ایران در تپانچه بادی زنان در خط آتش ایستادند.

در این ماده هانیه رستمیان با رکورد 575.17 و گلنوش سبقت اللهی با رکورد 574 در رده های یازدهم و دوازدهم ایستادند. زینب طوماری با رکورد 570.14 در رده بیست و هفتم قرار گرفت.

در این ماده 79 تیرانداز حضور داشتند.

در ادامه مسابقات امروز، مرحله مقدماتی تپانچه بادی مردان برگزار خواهد شد.

مسابقات قهرمانی فدراسیون جهانی و آخرین مرحله توزیع سهمیه المپیک پاریس از 24 تا 31 فروردین با حضور 466 ورزشکار از 76 کشور در برزیل برگزار می شود.

در روز نخست، مسابقات میکس تپانچه تیمی برگزار شد و نمایندگان ایران از صعود به فینال بازماندند. 

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سهمیه المپیک در تپانچه بادی زنان از دست رفت/ رستمیان و سبقت اللهی در رده های 11 و 12" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سهمیه المپیک در تپانچه بادی زنان از دست رفت/ رستمیان و سبقت اللهی در رده های 11 و 12"، کلیک کنید.