سلیمی: عملکرد 18 بانک در تسهیلات وضع شده برای وام مسکن، ودیعه و ازدواج صفر بوده است

سلیمی: عملکرد 18 بانک در تسهیلات وضع شده برای وام مسکن، ودیعه و ازدواج صفر بوده است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جریمه بانک ها در عدم پرداخت وام ها به مردم 250 هزار میلیارد است و تمامی این بانک ها با رفتارهای شبه حقوقی این جرایم را پرداخت نکرده اند.

به گزارش نکستونز، علیرضا سلیمی، نماینده مردم تهران صبح امروز دوشنبه در تذکری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه عملکرد 18 بانک در تسهیلات وضع شده برای وام مسکن، ودیعه و ازدواج صفر بوده است. از سوی دیگر جریمه بانک ها 250 هزار میلیارد است و تمامی این بانک ها با رفتارهای شبه حقوقی این جرایم را پرداخت نکرده اند؛ بنابراین با توجه به این که فصل جابجایی مستاجرین است، لازم است هرچه زودتر به این موضوع رسیدگی شود.

وی درباره جنایات رژیم صهیونسیتی اظهار کرد: امیدواریم هرچه سریعتر رژیم صهیونسیتی سلاخی های خود را در غزه به پایان برساند چرا که حتی فریاد کسانی که پیشتر مشکلی با این رژیم نداشتند، در آمده است.

در ادامه حمیدرضا حاجی بابایی، نایب رییس مجلس در پاسخ به تذکر سلیمی از وزیر اقتصاد خواست تا هرچه زودتر به تخلف بانک ها در عدم انجام مطالبات مردم رسیدگی کند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سلیمی: عملکرد 18 بانک در تسهیلات وضع شده برای وام مسکن، ودیعه و ازدواج صفر بوده است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سلیمی: عملکرد 18 بانک در تسهیلات وضع شده برای وام مسکن، ودیعه و ازدواج صفر بوده است"، کلیک کنید.