سرقت 3 میلیاردی یک زن از مغازه همسایه

سرقت 3 میلیاردی یک زن از مغازه همسایه

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری زنی که با همکاری همسرش اقدام به سرقت 3 میلیارد ریالی از مغازه ای در جنوب غرب تهران کرده بود، خبر داد.

به گزارش نکستونز، سرهنگ محمدرضا موسوی در این باره گفت: چند روز پیش یکی از شهروندان به کلانتری 179 خلیج فارس مراجعه و اعلام کرد که شب گذشته سارقان با تخریب قفل و شیشه مغازه اقدام به سرقت وسایل داخل آن به ارزش مالی حدود سه میلیارد ریال کرده اند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به این پرونده در دستورکار ماموران کلانتری خلیج فارس قرار گرفت، گفت: در بررسی های صورت گرفته و اقدامات فنی پلیسی مشخص شد یک زن و شوهر که در مجاورت مغازه زندگی می کنند با مشارکت یک دیگر اقدام به سرقت از مغازه کرده اند.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: با هماهمنگی مقام قضایی تیم عملیات کلانتری به مخفیگاه متهمان که داخل یک کانکس در حوالی اتوبان آزادگان تهران بود اعزام شد و متهم زن را در محل دستگیر کردند. همچنین همسر این فرد که از اتباع کشور همسایه بود قبل حضور تیم عملیات از محل متواری شده بود.

موسوی با اشاره به بازرسی از محل دستگیری این زن، گفت: ماموران در جریان بازرسی به عمل از مخفیگاه این زن و شوهر اجناس به سرقت رفته از مغازه را نیز کشف کرده و به همراه متهم به کلانتری انتقال دادند. 

وی با بیان اینکه اقدامات پلیسی برای دستگیری همدست این زن  در دستورکار ماموران پلیس قرار دارد، گفت: این زن در جریان بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و پس از آن به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت همچنین با اشاره به وقوع این سرقت به شهروندان و به خصوص کسبه توصیه کرد که حتما نسبت به ارتقاء سیستم امنیتی اماکن خصوصی خود از طریق نصب دوربین های مداربسته و دزدگیر اقدام کرده و از این طریق امکان سرقت را به حداقل برسانند. همچنین تا جای ممکن از نگهداری اقلام گرانبها، وجه نقد زیاد و … در مغازه خودداری کنند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرقت 3 میلیاردی یک زن از مغازه همسایه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرقت 3 میلیاردی یک زن از مغازه همسایه"، کلیک کنید.