ستاره پرسپولیس پیشنهاد ۵۰ میلیاردی را رد کرد!

ستاره پرسپولیس پیشنهاد ۵۰ میلیاردی را رد کرد!

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیتش آماده حضور در میادین است.

به گزارش خبرورزشی، مرتضی اولین تمدیدی پرسپولیس بود و قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد. خود مرتضی بعد از تمدید قراردادش اعلام کرد که از پیشنهادات قابل تاملی گذشته تا باز هم پیراهن پرسپولیس را برتن کند. اما ماجرای پیشنهادات قابل تامل پورعلی گنجی چه بود؟

مدافع ملی پوش پرسپولیس اخیرا با یک پیشنهاد بسیار سنگین از یکی از تیم های پولدار لیگ برتری مواجه شده بود ولی به درخواست آن تیم پاسخ منفی داد. این تیم لیگ برتری حاضر بود برای یک فصل به پورعلی گنجی ۵۰ میلیارد تومان بدهد که مبلغ قابل توجهی محسوب می شود. مرتضی هم در نهایت تصمیم گرفت که به پیشنهاد ۵۰ میلیاردی خود پاسخ منفی بدهد و قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند.

۲۵۸ ۲۵۸

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاره پرسپولیس پیشنهاد ۵۰ میلیاردی را رد کرد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاره پرسپولیس پیشنهاد ۵۰ میلیاردی را رد کرد!"، کلیک کنید.