ستاره سپاهان از پرسپولیس فاصله گرفت

ستاره سپاهان از پرسپولیس فاصله گرفت

آفتاب نیوز :

باشگاه سپاهان اصفهان در حالی خود را برای برگزاری فینال جام حذفی فصل جاری کشور مقابل مس رفسنجان آماده می کند که شایعه پیرامون نقل و انتقالات تابستانی این تیم باز هم بر سر زبان ها افتاده است. زردپوشان اصفهانی که فصل پرفراز و نشیب و پرحاشیه ای را بخصوص هنگام نقل و انتقالات پشت سر گذاشتند هنوز سیاست های خود را برای فصل آینده مشخص نکرده اند تا احتمال جدایی بازیکنان اصلی که قرارداد آنها به پایان رسیده است، مطرح شود.

فرشاد احمدزاده هافبک شماره 10 سپاهان که با پایان فینال جام حذفی بازیکن آزاد محسوب می شود با شایعه بازگشت به پرسپولیس روبرو شده است اما با وجود عملکرد نسبتا قابل قبول در اصفهان جایی در لیست خرید اوسمار ویه را سرمربی پیشین سرخ ها و همچنین باشگاه پرسپولیس ندارد.

از این رو موضوع بازگشت او صحت ندارد و احمدزاده احتمالا پیشنهاد تمدید قرارداد با سپاهان یا پیوستن به یک تیم تهرانی دیگر را بررسی کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاره سپاهان از پرسپولیس فاصله گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاره سپاهان از پرسپولیس فاصله گرفت"، کلیک کنید.