رییس جمهور 12 فروردین در حرم امام خمینی (ره) سخنرانی می کند

رییس جمهور 12 فروردین در حرم امام خمینی (ره) سخنرانی می کند

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی از مردم دعوت کرد تا در ویژه برنامه های بزرگداشت این روز شرکت کنند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نکستونز؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی از مردم دعوت کرد تا در ویژه برنامه های بزرگداشت این روز شرکت کنند.

 متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

وَ نُریدْ اَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الاْرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ اَیِمَّهً وَ نَجْعَلُهُمُ الْوارِثینَ

12 فروردین روز وحدت و اتحاد ملی مردم غیور و قدرشناس ایران حول محور انقلاب اسلامی و تجلی عزم و ارادۀ راسخ ملی مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی، و مقطع تاریخی بی نظیر در تاریخ کشور ما و نقطۀ مکمل و متمم مبارزات مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی است.

روزی است که اسلام حیات دوباره یافت و ارادۀ ملی ایرانیان را بر سرنوشت خود تثبیت و بارقه امید در دل محرومان و مستضعفان جهان درخشید روزی که بعد از قرن ها رنج و درد، جلوه ای از وعدۀ خداوند تبارک و تعالی متجلی گشت؛ و ملت مسلمان ایران با فریاد رسا و بلند آری نظام اسلامی را تثبیت و سال ها مبارزه و جهاد و ایثار خون پاک هزاران شهید لاله گون به ثمر نشست و اراده های راسخ و عزم ملی عموم قاطبه مردم، در تایید انقلاب اسلامی و تثبیت حکومت اسلامی تجسم عینی گرفته، اولین نظام مردم سالار دینی در جهان متولد و رویش آیه های سبز انقلاب اسلامی و استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی اولین ثمره نهال نوپای نظام اسلامی گشت.

یوم الله 12 فروردین جلوه ای از پیروزی مستضعفان بر مستکبرین و زمینه ساز تحقق حکومت عدالت محور جهانی در سپهر سیاست بین الملل، گفتمانی نوین، غنی و امیدبخش برای محرومان و مستضعفان را سبب شد. از این رو 12 فروردین در میان ایام الله و جزء مهم ترین و پربرکت ترین و تعیین کننده ترین روز های تاریخ ماست.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین امیر المومنین علی (ع) و گرامی داشت لیالی قدر از ملت بزرگ ایران دعوت می کند در ویژه برنامه های بزرگداشت یوم الله دوازدهم فروردین که در مساجد محوری، مصلی ها، حسینیه ها و بقاع متبرکه برگزار می شود حضور به هم رسانند.

این مراسم در تهران ساعت 23 شامگاه 12 فروردین در جوار مرقد مطهر امام خمینی (ره) و با سخنرانی رییس جمهور اسلامی ایران برگزار خواهد شد.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس جمهور 12 فروردین در حرم امام خمینی (ره) سخنرانی می کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس جمهور 12 فروردین در حرم امام خمینی (ره) سخنرانی می کند"، کلیک کنید.