رکورد کوچک ترین ربات انسان نمای جهان شکسته شد

به گزارش نکستونز، چهار عضو تیم رباتیک در مدرسه پسرانه ای در هنگ کنگ با موفقیت کوچکترین ربات انسان نمای جهان را ساختند و رکورد قبلی زین احمد قریشی از پاکستان در سال 2022 را شکستند.

به نقل از فارس، این ربات با ارتفاع تنها 141 میلی متر از یک خودکار معمولی کوتاه تر است. گینس رسما ربات انسان نما این تیم را به رسمیت شناخته است.

این دانش آموزان بعد از استفاده از پرینتر 3بعدی ربات خود را مونتاژ کردند. آنها این فرآیند را با ساختن پاها و ایجاد حرکت در پاها، زانوها و باسن آغاز کردند و بدین ترتیب قابلیت های دوپایی ربات را تایید کردند.

این تیم همچنین قصد دارد در پیشبرد اهداف خود برای آموزش، کد طراحی و برنامه نویسی ربات را به صورت رایگان به صورت منبع باز در دسترس قرار دهد.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکورد کوچک ترین ربات انسان نمای جهان شکسته شد" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکورد کوچک ترین ربات انسان نمای جهان شکسته شد"، کلیک کنید.