رکوردزنی تعداد مجروح در تصادف موتورسیکلت و سواری در یک روستای آرادان

نکستونز/سمنان پنجشنبه 9 فروردین 1403 حادثه تصادف یک دستگاه خودروی سواری با موتور در روستای ده سلطان از توابع شهرستان آرادان 7 نفر مصدوم شدند. 

کارن یحیایی مسیول ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان 9 فروردین با اعلام این خبر گفت: ساعت 14:04 به دنبال تماس با مرکز ارتباطات،هدایت و پایش عملیات اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس زمینی از پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی داروآباد، آرادان شهرستان آرادان و مرکزی و فرهنگ شهرستان گرمسار و یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: 6 نفر از مصدومین حادثه که همگی سوار بر موتورسیکلت بودند ضمن دریافت خدمات فوریت های پزشکی، با توجه به شدت آسیب های وارده توسط آمبولانس های اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان های آرادان و گرمسار و جمعیت هلال احمر جهت دریافت خدمات تخصصی تر به بیمارستان معتمدی گرمسار منتقل شدند.

مسوول ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: همچنین یک نفر از مصدومین با توجه به شرایط و حال عمومی خوبی داشت حاضر به انتقال نشد و بعد از انجام مراحل قانونی مورد نیاز بصورت سرپایی درمان شد.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد " رکوردزنی تعداد مجروح در تصادف موتورسیکلت و سواری در یک روستای آرادان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با " رکوردزنی تعداد مجروح در تصادف موتورسیکلت و سواری در یک روستای آرادان"، کلیک کنید.