رکابزنان صاحب اولین مدال طلا شدند/ فرزین هت تریک کرد

رکابزنان صاحب اولین مدال طلا شدند/ فرزین هت تریک کرد

به گزارش خبرنگار نکستونز، چهل و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا از صبح امروز پنجشنبه هفدهم خردادماه با حضور 28 کشور در آلماتی قزاقستان آغاز شد که در اولین روز این دیدارها نماینده دوچرخه سواری ایران در تایم تریل پاراسایلکینگ صاحب گردن آویز طلا شد.

در مسابقات امروز، بهروز فرزاد تنها نماینده ایران در ماده تایم تریل پا را سایلکینگ و در کلاس c4 در خط استارت ماده تایم تریل قرار گرفت و با طی مسافت 16 کیلومتر در بین هفت شرکت کننده توانست به مدال طلا دست یابد.

فرزین با کسب این مدال طلا، برای سومین سال متوالی نشان طلای مسابقات قهرمانی آسیا را از آن خود کرده است.

تیم ملی دوچرخه سواری ایران در این دوره از مسابقات با 14 ورزشکار در دو بخش آقایان و بانوان و در رده های سنی جوانان، امیدها و بزرگسالان حضور دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکابزنان صاحب اولین مدال طلا شدند/ فرزین هت تریک کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکابزنان صاحب اولین مدال طلا شدند/ فرزین هت تریک کرد"، کلیک کنید.