رونمایی از میزبان احتمالی بازی پیکان – استقلال

رونمایی از میزبان احتمالی بازی پیکان - استقلال

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال در هفته سی ام لیگ برتر حواشی زیادی را در روزهای گذشته ایجاد کرده است؛ پیکان در فصل جاری بازی های خانگی خود را در ورزشگاه پاس قوامین بدون حضور تماشاگر برگزار کرده و همین موضوع از روزهای قبل مورد اعتراض استقلالی ها بوده است.

به نقل از ورزش سه استقلالی ها که دوست دارند در هفته پایانی لیگ برتر در حضور هواداران خود به مصاف پیکان بروند به برگزاری بازی در ورزشگاه پاس اعتراض کردند و البته این مسیله با واکنش خودروسازان نیز مواجه شده است.

در چنین شرایطی اهالی فوتبال در انتظار تصمیم سازمان لیگ و سایر مسیولان برگزاری مسابقه درباره محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال هستند.

این مسیله دیروز از جواد نکونام سرمربی استقلال هم مورد پرسش قرار گرفت که او اعلام کرد اطلاعاتی در این خصوص ندارد و مسیولان باشگاه باید پاسخ بدهند.

حالا اما بر اساس پیگیری خبرنگار ما احتمال دارد بازی پیکان و استقلال به شهر اراک برود؛ از سازمان لیگ شنیده می شود در صورتی که جنگ قهرمانی استقلال و پرسپولیس تا هفته پایانی ادامه دار باشد، احتمال برگزاری بازی پیکان و استقلال در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک بسیار زیاد است.

با توجه به اینکه آلومینیوم در هفته سی ام میهمان است و در انزلی به میدان می رود، امکان برگزاری دیدار پیکان و استقلال در اراک وجود دارد اما این مسیله نیازمند تایید شورای تامین استان مرکزی است.

مسیولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فعلا تصمیمی در این باره اتخاذ نکرده اند؛ آنها منتظر برگزاری دیدارهای هفته بیست و نهم می مانند و در صورت ادامه دار شدن جدال قهرمانی تا هفته آخر برای محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال تصمیم می گیرند.

گفتنی است پیکان تهران در فصل جاری از پرسپولیس هم در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین پذیرایی کرد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از میزبان احتمالی بازی پیکان – استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از میزبان احتمالی بازی پیکان – استقلال"، کلیک کنید.