رمزگشایی از صحبت های تاج؛ مشکل مالکیت پرسپولیس و استقلال هنوز حل نشده؟!

رمزگشایی از صحبت های تاج؛ مشکل مالکیت پرسپولیس و استقلال هنوز حل نشده؟!

صحبت های رییس فدراسیون فوتبال کاملاً نشان می دهد که مشکل مالکیت مشترک پرسپولیس و استقلال هنوز حل نشده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در مصاحبه نوروزی که روز گذشته در تلویزیون انجام داد گفت تا 11 فروردین باید یکی از این دو تیم استقلال و پرسپولیس واگذار شوند. این بدان معناست که هنوز کار واگذاری صورت نگرفته و تازه معلوم نیست اگر یک تیم واگذار شود تکلیف تیم دیگر چه خواهد شد.

ما سومین روز از فروردین ماه را هم پشت سر می گذاریم و انتظار می رفت ماجرای مالکیت مشترک تیم های پرسپولیس و استقلال چند ماه قبل حل و فصل شود و کار به دقیقه 90 نکشد اما متاسفانه طبق روال همیشه کارها را به آخرین دقایق و آخرین روزها واگذار کردیم و حالا استرس هواداران پرسپولیس و استقلال در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

همه اتفاقات قبلی و البته مصاحبه هایی که در مورد مالکیت مشترک انجام شده نشان می دهد که تصمیم گیرندگان خیلی فوتبال برایشان در اولویت قرار ندارد و و تصمیم گیرندگان فقط از سر رفع تکلیف می خواهند پرسپولیس و استقلال را واگذار کنند و تازه معلوم نیست این واگذاری به درستی انجام می شود یا نه؟

با توجه به شواهد و قراین موجود در خوشبینانه ترین حالت ممکن پرسپولیس تا 11 فروردین واگذار می شود و کار استقلال هم حداقل یک ماه دیگر طول می کشد. در این میان بهترین خبر فقط حضور ضربتی پرسپولیس و استقلال در آسیاست وگرنه یک سری مشکلات ریشه ای پابرجاست و امید زیادی هم به حل آنها وجود ندارد.

ما فعلا نیاز به یک مسکن داریم تا از این مرحله عبور کنیم اما نباید فراموش کرد که پرطرفدارترین تیم های فوتبال ایران هنوز یک ورزشگاه اختصاصی ندارند و اگر از این بانک و آن بانک وام نگیرند در امور معمولی خود هم معطل می مانند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رمزگشایی از صحبت های تاج؛ مشکل مالکیت پرسپولیس و استقلال هنوز حل نشده؟!" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رمزگشایی از صحبت های تاج؛ مشکل مالکیت پرسپولیس و استقلال هنوز حل نشده؟!"، کلیک کنید.