رقابت های فوتسال دانشجویان به گام آخر رسید/ فینالیست ها مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری نکستونز به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، رقابتهای نیمه نهایی لیگ فوتسال دانشجویان پسر گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار و دو تیم استانهای خراسان رضوی و همدان به فینال مسابقات راه یافتند.

بنابراین گزارش در مرحله نیمه نهایی ابتدا دو تیم خراسان رضوی و کردستان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم خراسانی رضوی موفق شد با نتیجه 3 بر یک تیم کردستان را شکست دهد و به فینال مسابقات راه یافت.

همچنین در دیگر رقابت این مرحله تیم همدان در یک بازی نزدیک موفق شد با نتیجه 5 بر 4 تیم سیستان و بلوچستان را شکست دهد و به دیدار پایانی راه یافت.

به این ترتیب فردا چهارشنبه 18 بهمن ابتدا ساعت 9 صبح دیدار رده بندی بین دو تیم استانهای کردستان و سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد. در ادامه دیدار نهایی برای شناخت تیم قهرمان ساعت 10 صبح دو تیم استانهای خراسان رضوی و همدان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

از سوی کمیته فنی نفرات برتر به اردوی تیم های ملی دانشجویان دعوت خواهند شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت های فوتسال دانشجویان به گام آخر رسید/ فینالیست ها مشخص شدند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت های فوتسال دانشجویان به گام آخر رسید/ فینالیست ها مشخص شدند"، کلیک کنید.