رفتار متفاوت دروازه‌بان پرسپولیس در قیاس با بیرانوند

رفتار متفاوت دروازه‌بان پرسپولیس در قیاس با بیرانوند

آفتاب‌‌نیوز :

روز گذشته احمد گوهری دروازه بان پرسپولیس که فصل گذشته به صورت قرضی به آلومینیوم اراک رفته بود، به ساختمان این باشگاه رفت تا با مدیران این تیم دیدار کند. گوهری پس از خروج از باشگاه در گفتگو با خبرنگاران مدعی شد، به خاطر اینکه تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس است، برای اعلام حضور به ساختمان این باشگاه رفت و هیچ صحبت دیگری نکرده است.

گوهری در حال حاضر باید به پرسپولیس برگردد، اما او به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش می‌تواند مثل بیرانوند به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کند، اما به نظر می‌رسد فعلا منتظر بازگشت درویش است تا مذاکراتش را با مدیرعامل سرخ‌ها انجام دهد. گوهری که عملکرد خوبی در اراک داشت، امیدوار است در صورت جدایی بیرانوند، او به عنوان دروازه بان اول در این تیم بازی کند، اما مدیران پرسپولیس ترجیح می‌دهند یک گلر اسم و رسم دارد را جایگزین بیرانوند و گوهری را دوباره به صورت قرضی به یک تیم دیگر منتقل کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفتار متفاوت دروازه‌بان پرسپولیس در قیاس با بیرانوند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفتار متفاوت دروازه‌بان پرسپولیس در قیاس با بیرانوند"، کلیک کنید.