ذهن آگاه دانشگاه آزاد اسلامی کاشان در مرحله کشوری برگزیده شد

ذهن آگاه دانشگاه آزاد اسلامی کاشان در مرحله کشوری برگزیده شد

تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با نام «ذهن آگاه» با موضوع «کاهش منزلت اجتماعی معلمان و اساتید مانع رشد و توسعه جامعه خواهد شد» به مرحله بعدی رقابت های کرسی اندیشی صعود کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با نام «ذهن آگاه» به عنوان موافق در محور اجتماعی در مرحله کشوری رقابت های کرسی آزاداندیشی که با موضوع «کاهش منزلت اجتماعی معلمان و اساتید مانع رشد و توسعه جامعه خواهد شد» شرکت کرده بود به مرحله بعد رقابت ها صعود کرد.

علی زیلویی، به آفرین سادات کریمی فرد، نیکو گرانمایه و فاطمه صباغ پور اعضای تشکیل دهنده این تیم بودند.

عباسعلی اکبرزاده مرشدی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در گفت وگو با خبرنگار با اعلام این خبر اظهار کرد: با آرزوی موفقیت برای دانشجویانی که با آگاهی و مطالعه خوب زمینه ساز این موفقیت ارزنده شدند امیدوارم که در مراحل آینده نیز موفق باشند.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان سه تیم «ذهن آگاه» در محور اجتماعی، تیم آتیه در محور فرهنگی و تیم تحلیل گران در محور اقتصادی به مرحله کشوری راه یافته بودند .

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ذهن آگاه دانشگاه آزاد اسلامی کاشان در مرحله کشوری برگزیده شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ذهن آگاه دانشگاه آزاد اسلامی کاشان در مرحله کشوری برگزیده شد"، کلیک کنید.