دورتموند در وستفالن به پاری سن ژرمن باج نداد!

دورتموند در وستفالن به پاری سن ژرمن باج نداد!

دومین بازی از دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین تیم های دورتموند و پاری سن ژرمن برگزار شد و در نهایت زنبورها در خانه موفق به شکست پاریسی ها شدند.

به گزارش نکستونز، دورتموند در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سیگنال ایدونا پارک میزبان پاری سن ژرمن بود و در نهایت با تک گل فولکروگ موفق به شکست شاگردان لوییس انریکه شد.

برخلاف نتیجه نهایی بازی که کم گل بود اما در جریان بازی موقعیت های زیادی دو تیم روی دروازه رقیب خود خلق کردند اما درخشش دروازه بان ها و کم دقتی مهاجمان باعث شد دورتموند با اختلاف یک گل مقابل نماینده فرانسه به برتری برسد.

مت هوملس، مدافع کهنه کار زنبورها با نمایش درخشانی که داشت عنوان بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص داد.

دورتموند با این پیروزی موفق شد سهمیه پنجم بوندسلیگا در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کند تا به همراه سری آ تنها لیگ هایی باشند که در فصل بعدی یک نماینده بیشتر در این رقابت ها دارند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دورتموند در وستفالن به پاری سن ژرمن باج نداد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دورتموند در وستفالن به پاری سن ژرمن باج نداد!"، کلیک کنید.