دستگیری قاتل؛ 20 سال پس از کشتن همسرش

دستگیری قاتل؛ 20 سال پس از کشتن همسرش

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که 20 سال قبل همسر خود را به قتل رسانده و مخفیانه به سوید فرار کرده بود، خبرداد.

به گزارش نکستونز، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: اواخر سال 1382، کشف جسد زن جوانی در خانه اش در شهرستان های اطراف کرمانشاه به پلیس گزارش داده شد که با اعلام این خبر تیم جنایی راهی محل حادثه شده و با جسدی مواجه شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود. تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت که مقتوله به خاطر اختلافات شخصی به دست شوهرش به قتل رسیده است و عامل این جنایت قبل از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشته است.

وی ادامه داد: اقدامات اطلاعاتی نیز نشان داد؛ مرد جنایتکار کشور را به صورت قاچاقی ترک کرده و قبل از اینکه  دست به مهاجرت غیرقانونی بزند با پدر زنش تماس گرفته و به صورت ضمنی تایید کرده که مقتول را به قتل رسانده است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه 20 سال از ارتکاب جنایت و فرار متهم از ایران گذشته بود، گفت: سرانجام اواخر اردیبهشت ماه، ماموران فرودگاه امام خمینی(ره) هنگام ورود مسافران کشور سوید به ایران، متوجه حضور مرد مشکوکی شدند که اخیراً به خاطر ارتکاب جرم از آن کشور اخراج شده و به ایران برگشته بود. ماموران هنگامی که مشخصات مرد میانسال را در سیستم پلیس وارد کردند متوجه شدند که وی همان متهمی است که در سال 82 همسرش را به قتل رسانده و متواری شده است.

ولی پور گودرزی اضافه کرد: همین موضوع کافی بود تا متهم توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ بازداشت شود. در همین راستا نیز متهم هدف بازجویی قرار گرفت و در جریان تحقیقات ابتدایی به ماموران گفت که پس از این ارتکاب قتل ترسیده به خاطر همین موضوع کشور را شبانه ترک کرده و به سوید رفته است. در آنجا مجدداً ازدواج کرده و کارهای متفرقه ای از جمله خلاف انجام داده تا اینکه توسط پلیس دستگیر شده و نهایتاً پس از سال ها زندگی در سوید از این کشور اخراج شده و به ایران بازگشته است.

وی افزود: با صدور قرار عدم صلاحیت از سوی مرجع قضایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده به دادسرای کرمانشاه اعزام شد و تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری قاتل؛ 20 سال پس از کشتن همسرش" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری قاتل؛ 20 سال پس از کشتن همسرش"، کلیک کنید.