دستگیری قاتل مسلحِ حمله کننده به آمبولانس در جنوب کرمان

دستگیری قاتل مسلحِ حمله کننده به آمبولانس در جنوب کرمان

آفتاب نیوز :

سرهنگ علی کریمی امروز 12 خردادماه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر قتل مسلحانه دو شهروند و تیراندازی به آمبولانس در فروردین ماه امسال، بلافاصله اکیپی مجرب از کارآگاهان پلیس با حضور در صحنه جرم، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی عنبرآباد با پی جویی های پلیسی و تخصصی، موفق به شناسایی محل اختفای قاتل شدند و در یک عملیات پلیسی، متهم فراری را پس از 49 روز زندگی مخفیانه در مخفیگاهش در یکی از روستاهای اطراف شهرستان عنبرآباد دستگیر کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان عنبرآباد با اشاره به پیگیری های مجدانه پلیس در دستگیری قاتل و کشف دو قبضه سلاح جنگی از متهم خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات پلیس پس از مواجهه با شواهد و مدارک به بزه ارتکابی (قتل) اعتراف و انگیزه خود را اختلافات شخصی که با مقتولان داشته عنوان نمود که در نهایت جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری قاتل مسلحِ حمله کننده به آمبولانس در جنوب کرمان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری قاتل مسلحِ حمله کننده به آمبولانس در جنوب کرمان"، کلیک کنید.