درگیری با نیروی انتظامی، شکستن شیشه و دلخوری بانوان/ کمیته انضباطی شبانه حکم داد!

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ دیدار تیم های سایپا و خیبر خرم آباد دیروز در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد نیمه نخست بدون حاشیه خاصی پیگیری شد، اما درگیری ها از جایی آغاز شد که سایپا گل اول را روی غافلگیری مدافعین خیبر وارد دروازه کوروش ملکی کرد. بعد از این گل به یک باره کادرفنی سایپا به حضور بانوان حاضر در ورزشگاه معترض شدند و معتقد بودند جای آن ها پشت نیمکت تیم سایپا نیست. به خاطر همین اعتراض بازی حدود 10دقیقه متوقف شد تا بانوان حاضر در استادیوم انقلاب کرج که قاعدتاً توسط تیم میزبان جانمایی شده بودند، جابه جا شوند که این ماجرا با دلخوری شدید بانوان همراه شد.
پس از این تیم سایپا تصمیم به تعویض های پیاپی گرفت، اما سرآسیایی هر بازیکنی را که به کنار زمین می فرستاد به محض توقف بازی برای انجام تعویض، از تعویض پشیمان می شد و دوباره بازیکنش را روی نیمکت می نشاند! از طرفی نیمکت نشینان سایپا هم بارها با انداختن توپ اضافه به زمین مسابقه و درگیری با توپ جمع کن ها باعث توقف بازی می شدند که در نهایت داور مسابقه 16دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم در نظر گرفت.
پس از پایان بازی اما وقتی دو تیم در حال ورود به رختکن بودند مجتبی سرآسیایی سرمربی سایپا به نیروی انتظامی و یگان ویژه مستقر در ورزشگاه درگیری فیزیکی پیدا کرد و این درگیری تا راهروی رختکن ها ادامه پیدا کرد و در نهایت سرمربی نارنجی پوشان با لگد به شیشه رختکن تیم مهمان زد و شیشه های رختکن خیبر را شکست!

درگیری با نیروی انتظامی، شکستن شیشه و دلخوری بانوان/ کمیته انضباطی شبانه حکم داد!
کمیته اخلاق و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از گزارش دقیق نماینده فدراسیون در این مسابقه، تشکیل جلسه داد و در آخرین ساعات روز دوشنبه رای به محرومیت مجتبی سرآسیایی تا اطلاع ثانوی داد تا ماجراهای دیدار پرحاشیه لیگ دسته اول، همچنان ادامه دار باشد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درگیری با نیروی انتظامی، شکستن شیشه و دلخوری بانوان/ کمیته انضباطی شبانه حکم داد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درگیری با نیروی انتظامی، شکستن شیشه و دلخوری بانوان/ کمیته انضباطی شبانه حکم داد!"، کلیک کنید.