درویش به زودی در تمرین پرسپولیس حاضر می شود

درویش به زودی در تمرین پرسپولیس حاضر می شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرار است به زودی در تمرینات این تیم شرکت کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، بعد از بازی پرسپولیس با ذوب آهن برخی از بازیکنان این تیم بابت عدم پرداخت مطالباتشان گلایه داشتند. مهدی ترابی به صراحت به انتقاد پرداخت و از درویش مدیرعامل باشگاه خواست تا در تمرینات شرکت کند و در مورد مباحث مالی توضیح بدهد.

بعد از این صحبت ها حسین بادامکی معاون ورزشی سرخپوشان پنجشنبه در تمرینات تیم شرکت کرد تا در این باره با بازیکنان صحبت کند و البته قرار است به زودی رضا درویش خودش هم در تمرین حاضر شود و در مورد شرایط مالی توضیحاتش را به بازیکنان بدهد.

هر چند که از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد این باشگاه تا قبل از دربی قرار است درصدی از قرارداد بازیکنان را بدهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درویش به زودی در تمرین پرسپولیس حاضر می شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درویش به زودی در تمرین پرسپولیس حاضر می شود"، کلیک کنید.