دانش آموزان نابغه ایرانی بر بام والیبال جهان ایستادند

دانش آموزان نابغه ایرانی بر بام والیبال جهان ایستادند

به گزارش خبرگزاری نکستونز، تیم والیبال دانش آموزی ایران که با شش پیروزی پیاپی مقابل اوگاندا، آلمان، بلژیک، هلند، ایتالیا و چین تایپه به فینال رقابت های دانش آموزان جهان راه یافته بود، امشب و در ادامه بازی های درخشان خود در بلگراد به مصاف آلمان رفت و توانست بار دیگر این حریف خود را شکست داده و با کسب پیروزی سه بر صفر مقابل این تیم اروپایی، قهرمان والیبال دانش آموزان جهان شود.

تیم والیبال دانش آموزی کشورمان در دست اول 25 بر 21، در دست دوم 25 بر 18 و در دست سوم با نتیجه 26 بر 24 آلمان را مغلوب کرده و در مجموع با نتیجه قاطع سه بر صفر، عنوان قهرمانی مسابقات جهانی را از آن خود کردند.

در این دیدار حسن پور سفیر و دیگر اعضای سفارت ایران در صربستان برای تشویق بازیکنان ایرانی به سالن آمده بودند و در کنار دانش آموزان نابغه ایرانی، جشن قهرمانی برپا کردند. گفتنی است تیم ملی والیبال دانش آموزی کشورمان ساعت 3:15 بامداد روز سه شنبه به ایران بازخواهد گشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانش آموزان نابغه ایرانی بر بام والیبال جهان ایستادند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانش آموزان نابغه ایرانی بر بام والیبال جهان ایستادند"، کلیک کنید.