خیزش بلژیکی‌ها علیه VAR / بازگشت مقتدرانه شاگردان تدسکو به جام

خیزش بلژیکی‌ها علیه VAR / بازگشت مقتدرانه شاگردان تدسکو به جام

در دومین بازی از دور دوم مرحله گروهی و از گروه E، بلژیک موفق شد با شکست رومانی به تورنمنت بازگردد.

به گزارش نکستونز، بلژیک شروع ایده‌آلی داشت و خیلی زود و در دومین دقیقه بازی توسط تیلمانس به گل رسید. بعد از گل فشار شاگردان تدسکو کم نشد اما شیاطین سرخ اروپا در گشودن دروازه رومانی ناکام ماندند.

در نیمه دوم رومانی بازی را هجومی‌تر آغاز کرد و همین مسئله فرصت ضدحمله‌های خطرناک را در اختیار شاگردان تدسکو قرار می‌داد. آن‌ها یک مرتبه توسط لوکاکو به گل دوم رسیدند اما VAR برای سومین مرتبه در این جام گل‌های بیگ روم را رد کرد.

در نهایت در دقیقه ۸۰ دی‌بروینه تیر خلاص را بر پیکر رومانی نواخت تا بلژیک ۳ امتیاز حساس این بازی را کسب کند.

اتفاق عجیب اینکه حالا هر ۴ تیم گروه یعنی بلژیک، رومانی، اسلواکی و اوکراین ۳ امتیازی هستند و هر ۴ تیم در روز آخر شانس صعود دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خیزش بلژیکی‌ها علیه VAR / بازگشت مقتدرانه شاگردان تدسکو به جام" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خیزش بلژیکی‌ها علیه VAR / بازگشت مقتدرانه شاگردان تدسکو به جام"، کلیک کنید.