خودروی لوکس کره ای که برای راحتی سگ ها ساخته شده است! / عکس

امیرمسعود عابدین_ حضور سگ ها در خودرو و اطمینان از آرامش آن ها به موضوعی مهم و قابل توجه برای خودروسازان بزرگ تبدیل شده است.بر اساس مطالعه CarGurus و دانشگاه لینکلن در سال 2023 ، سگ ها راحت تر از خودروهای بنزینی سوار خودروهای برقی می شوند. در مقایسه با خودروهای بنزینی، سگ ها در خودروهای برقی کمتر دچار حالت تهوع، هیجان بیش ازحد و سایر مشکلات می شوند.

به نظر می رسد که جنسیس از این آزمایش مطلع شده و در GV70 آزمایشی که شامل دو نسخه الکتریکی و بنزینی بود، طراحان خود را به چالش کشید تا فضای داخلی لوکس را برای سگ ها ارایه دهند. نتیجه این آزمایش، جنسیس X Dog است.

خودروی لوکس کره ای که برای راحتی سگ ها ساخته شده است! / عکس

به گزارش نکستونز، ماژول سگ در قسمت بار GV70 تمام برقی قرار می گیرد. امکاناتی که برای سگ ها در این خودرو در نظر گرفته شده در نوع خود جالبند. به عنوان مثال، بالشتک سگ که نام تجاری جنسیس را یدک می گشد، می تواند گرم می شود و سیستم صوتی بلوتوث به سگ، امکان شنیدن موسیقی و صداهایی را می دهد که حسی شبیه به خانه را در هنگام سواری در ماشین به او بدهد.

خودروی لوکس کره ای که برای راحتی سگ ها ساخته شده است! / عکس

یک رمپ کششی ساخته شده از آلومینیوم سبک وزن برای خروج آسان سگ وجود دارد. در صورت کثیف شدن سگ، سیستم یکپارچه دوش همراه با مخزن آب تحت فشار شش لیتری به شما این امکان را می دهد که او را از هرگونه کثیفی و زباله تمیز کنید. همچنین بعد از آن می توانید با استفاده از سشوار برقی جفتی، سگ خود را خشک کنید. حتی این سشوار سفارشی طراحی شده و به گونه ای ساخته شده که جریان هوا و دمای مطلوب را برای کاهش زمان خشک شدن ارایه دهد.

خودروی لوکس کره ای که برای راحتی سگ ها ساخته شده است! / عکس

همراه با ماژول، جنسیس یک قلاده سگ و افسار مزین شده با نام “Genesis” را نیز ارایه کرده است.

54322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خودروی لوکس کره ای که برای راحتی سگ ها ساخته شده است! / عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خودروی لوکس کره ای که برای راحتی سگ ها ساخته شده است! / عکس"، کلیک کنید.