خودروهای برقی کار دست خودروسازان بریتانیایی داد

خودروهای برقی کار دست خودروسازان بریتانیایی داد

داده های صنعتی نشان داد، تولید خودرو در بریتانیا در آوریل 7 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافت و برای دومین ماه متوالی کاهش یافت زیرا تولیدکنندگان مدل های موجود را متوقف کردند و کارخانه های بیشتری به تولید خودروهای الکتریکی روی آوردند.

به گزارش نکستونز، انجمن سازندگان و بازرگانان موتور (SMMT) اعلام کرد که در ماه آوریل، در مجموع 61 هزار و 820 خودرو از خطوط تولید خارج شدند، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 66 هزار و 527 دستگاه بود. حجم تولید مارس 27.1 درصد کاهش یافت.

خودروهای برقی، اعم از مدل های تمام برقی، پلاگین هیبریدی یا فول هیبریدی، 40.5 درصد از کل خودروهای تولید شده را به خود اختصاص داده اند. تولیدکنندگان مجموعاً 25 هزار و 31 دستگاه خودروی برقی تولید کردند که نسبت به سال قبل 0.1 درصد افزایش داشت.

تولید خودروهای برقی متوالی رشد کرده است زیرا غول هایی مانند نیسان و جگوار لندرور، تاتا موتورز میلیاردها دلار در کشور سرمایه گذاری کرده اند تا برنامه های خودروهای برقی را افزایش دهند، زیرا تلاش می کند تا سال 2050 به صفر خالص برسد.

طبق گزارش رویترز، انجمن سازندگان و بازرگانان موتور افزود که تولید خودرو در بریتانیا 0.8 درصد در سال 2023 کاهش یافته است.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خودروهای برقی کار دست خودروسازان بریتانیایی داد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خودروهای برقی کار دست خودروسازان بریتانیایی داد"، کلیک کنید.