خلق حماسه‌ای دیگر

خلق حماسه‌ای دیگر

انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در آرامش کامل و همراه باحضور ومشارکت عموم مردم درکشور برگزار شد.آنچه همه شاهد آن بودند شور و نشاط خارق‌العاده‌ای بود که بر جامعه ایرانی حاکم شد و مردم با هوشیاری، هوشمندی و آگاهی پای صندوق‌حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور حضور پیدا کردند.

به گزارش نکستونز، حمیدرضا ترقی، کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی نوشت: حضور پر از هیجان آگاهانه مردم و همچنین نامزدها و ستادهای انتخاباتی و هواداران آنها در محافل، مجامع و میتینگ‌های سیاسی نمایشی دیگر از احساس مسئولیتی بود که جلوه روشن آن را در روز هشتم تیر دیدیم.از سوی دیگر، مردم درجریان برنامه‌ها و طرح‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری قرار گرفتند و میزان استقبال از برنامه‌هایی که رسانه‌ملی برای آگاهی‌بخشی در روزهای اخیر ارائه داد، حاکی از آن بود که مردم با دقت و وسواس اخبار و تحولات مربوط به انتخابات را پیگیری می‌کردند و به ارزیابی هر کدام از نامزدها می‌پرداختند تا ببینند کدام‌یک از آنها از این توان و امکان برخوردار است تا گام‌های موثری را به‌منظور بهبود وضعیت زندگی و همچنین رفع مشکلات و مدیریت اجرایی کشور بردارد.

در این میان تلاش‌هایی هم از سوی برخی جریان‌های داخلی و خارجی صورت گرفت تا از هر امکان و ابزاری برای ناامید کردن مردم و دلسردشدن آنها نسبت به فرآیند انتخابات و نتیجه آن استفاده شود. با این وصف، مردم ما همان‌طور که در گذشته هم نشان دادند به هیچ‌وجه تحت تاثیر القائات دشمنان و معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران قرار نمی‌گیرند و همواره برای حمایت از منافع ملی و همچنین پاسداری از کشور دربرابر هرتوطئه‌ای به میدان می‌آیند و تمام نقشه‌ها وطرح‌های فریب را نقش برآب می‌کنند.اکنون مرحله اول انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری به پایان رسیده ومردم ایران آماده‌اندتادرجمعه‌ای دیگردوباره‌حضورشکوهمند خود رابرای تعیین سرنوشت‌شان دراداره کشوربه نمایش بگذارند و حماسه دیگری خلق کنند.ازاین رومانند انتخابات دور اول برهمه دستگاه‌ها، نخبگان،اهل اندیشه ورسانه فرض است که باردیگر برای فراهم‌آمدن تمهیدات لازم‌جهت برگزاری پرشکوه انتخابات دوردوم ریاست‌جمهوری بکوشند و باعث آگاهی‌بخشی جامعه باشند تا در ۱۵ تیرماه دوباره شاهد حضور حماسی مردم پای صندوق‌های رأی باشیم.
پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خلق حماسه‌ای دیگر" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خلق حماسه‌ای دیگر"، کلیک کنید.