خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در محور کرج-چالوس

پیمان کرمی، رییس پلیس راه استان البرز، امروز در گفتگو با خبرنگار آنلاین نکستونز در کرج، با اشاره به اینکه ظرف چند روز گذشته با افزایش دما در سطح استان همراه بوده ایم، گفت: به واسطه گرم شدن هوا خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در جاده های کوهستانی پیش بینی می شود.

خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در محور کرج-چالوس

آفتاب نیوز :

وی افزود: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش دما طی چند روز آینده توصیه می شود حین تردد در جاده کرج-چالوس احتیاط کنید.

این مقام مسوول با اشاره به اینکه بر این اساس مسافران باید از توقف در محدوده هایی که احتمال ریزش سنگ و بهمن دارد، پرهیز کنند، عنوان کرد: همچنین با توجه به این شرایط مسافران قبل از سفر از وضعیت راه ها به ویژه جاده کرج – چالوس مطلع شوند.

رییس پلیس راه استان البرز اضافه کرد: تاکید داریم مسافرانی که به واسهط تعطیلات در محور کرج-چالوس تردد دارند، به هیچ وجه در حاشیه جاده که احتمال ریزش سنگ و بهمن وجود دارد توقف نکنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در محور کرج-چالوس" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در محور کرج-چالوس"، کلیک کنید.