خطری بزرگ بیخ گوش استخراج کنندگان ایرانی بیت کوین!

خطری بزرگ بیخ گوش استخراج کنندگان ایرانی بیت کوین!

به گزارش خبرگزاری نکستونز، بیت کوین در روز گذشته نوسانات قیمتی در محدوده 64364 دلار تا 66504 دلار را تجربه کرد. این نوسانات جزیی، تعامل پیچیده ای از سطوح حمایت و مقاومت را نشان می دهد که معامله گران باید به دقت آن را دنبال کنند.

رویداد نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین، تقریبا هر 4 سال یکبار اتفاق می افتد؛ این رویداد به معنای کند شدن روند استخراج بیت کوین است، در نتیجه این ارز دیجیتال را کمیاب تر می کند و به آن اجازه می دهد تا خاصیت ضد تورمی خود را حفظ کند.

بسیاری از سرمایه گذاران معتقدند که بیت کوین پس از این رویداد افزایش قیمت ناچیزی را تجربه خواهد کرد، چراکه سابقه تاریخی این ارز دیجیتال نشان داده است که نتیجه رویداد نصف شدن پاداش آن پس از گذشت چند ماه مشخص می شود. با اینحال جی پی مورگان، در تازه ترین گزارش خود، اعلام کرده است که ریسک نزولی رهبر بازار رمزارز را تهدید می کند.

گفتنی است که استخراج کنندگان بزرگ بیت کوین ماه ها است که برای این رویداد آماده شده اند؛ آن ها سفارش های بزرگی برای خرید تجهیزات استخراج ثبت کرده اند و با افزایش ظرفیت برق، برای افزایش نرخ هش خود آماده می شوند. در این میان خطر آفلاین شدن اجباری استخراج کنندگان کوچک بیت کوین را که در کشورهای در حال توسعه با ظرفیت برق پایین تر و تجهیزات کمتر مشغول به کار هستند را تهدید می کند.

منبع: CNBC

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خطری بزرگ بیخ گوش استخراج کنندگان ایرانی بیت کوین!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خطری بزرگ بیخ گوش استخراج کنندگان ایرانی بیت کوین!"، کلیک کنید.