خاطره جالب کامران تفتی با مهران غفوریان در جام جهانی برزیل

خاطره جالب کامران تفتی با مهران غفوریان در جام جهانی برزیل

وَقَرْنَ فِی بُیُوتِکُنَّ وَلَا تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِیَّهِ الْاُولَیوَاَقِمْنَ الصَّلَاهَ وَآتِینَ الزَّکَاهَ وَاَطِعْنَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ اِنَّمَا یُرِیدُ اللَّهُ لِیُذْهِبَ عَنْکُمُ الرِّجْسَ اَهْلَ الْبَیْتِ وَیُطَهِّرَکُمْ تَطْهِیرًا(احزاب 33)
*
*
*
و در خانه های خود بمانید، و همچون دوران جاهلیّت نخستین (در میان مردم) ظاهر نشوید، و نماز را برپا دارید، و زکات را بپردازید، و خدا و رسولش را اطاعت کنید؛ خداوند فقط می خواهد پلیدی و گناه را از شما اهل بیت دور کند و کاملاً شما را پاک سازد.
*
*
*
ای بانوان که باشید خود همسر پیمبر/در خانه ها که باشد بهر شما مقرر/
ساکن شوید و یابید آرامش و به هرحال/زینت نما نباشید با زیب و زین و خلخال/
آن سان که عهد پیشین بودید زیبنت افزای/اینک همیشه دارید رکن نماز برپای/
رد زکات از مال جاری همی بدارید/از داور و رسولش طاعت به جای آرید/
بی شک خدای خواهد تا پاکتان نماید/ای اهل بیت! از هر زشتی که پیش آید/
خواهد که تا شما را آن سان که هست شایان/دارد منزه و پاک تا روزگار پایان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خاطره جالب کامران تفتی با مهران غفوریان در جام جهانی برزیل" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خاطره جالب کامران تفتی با مهران غفوریان در جام جهانی برزیل"، کلیک کنید.