جزییات جدید از پرونده فساد در فوتبال؛ پرداخت 75 سکه به عنوان رشوه!

جزییات جدید از پرونده فساد در فوتبال؛ پرداخت 75 سکه به عنوان رشوه!

یه گزارش خبرگزاری نکستونز؛ مهدی تاج درباره آخرین وضعیت پرونده رسیدگی به فساد در فوتبال اظهار کرد: اطلاعات ما در حدی هست که اعلام شده است. موضوع پرداخت رشوه از سوی دادگستری کرمان درحال پیگیری است و اگر ثابت شود، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم برخورد می کند.

وی افزود: هیچکس نباید از این فساد چشم پوشی کند و مساله را جدی نگیرد. هر کسی موضوعی دارد که جنبه کیفری ندارد می تواند به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال شکایت کند.

او همچنین گفت: در سال 1400 کمیته اخلاق پرونده ای مشابه مربوط به باشگاه مس شهر بابک را بررسی کرد که برخی محروم شدند. پرونده فعلی هم صرفا درباره پرداخت رشوه است. سه نفر در حوزه فوتبال که یکی از آنها رسانه ای است، هر کدام حدود 25 سکه دریافت کرده اند. پرونده در حال بازپرسی است و اگر اثبات شود، این افراد در فوتبال هم محروم می شوند و اگر تبریه شوند، به کارشنان ادامه می دهند.

او همچنین گفت: نهادی گزارشی به من داد که پیشنهاد ما این بود که این پرونده به دادگستری برود و در ارکان قضایی فدراسیون بررسی نشود. باید به مقامات قضایی فرصت دهیم تا پرونده را بررسی کنند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات جدید از پرونده فساد در فوتبال؛ پرداخت 75 سکه به عنوان رشوه!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات جدید از پرونده فساد در فوتبال؛ پرداخت 75 سکه به عنوان رشوه!"، کلیک کنید.