جریمه 41 میلیاردی پیمانکار شهرداری دماوند به علت بکارگیری اتباع

جریمه 41 میلیاردی پیمانکار شهرداری دماوند به علت بکارگیری اتباع

به گزارش خبرنگار نکستونز، امین خدایی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران از جریمه 41 میلیارد ریالی یکی از پیمانکاران خدمات شهری شهرداری دماوند خبر داد و اظهار کرد: این جریمه به علت عدم توجه به اخطار و جرایم قبلی در به کار گیری اتباع غیر مجاز انجام شده است.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: این حکم برابر قانون بند ج ماده 11 قانون تنظیم و بخشی از مقررات مالی دولت به سبب به کارگیری گسترده اتباع غیر مجاز مخل امنیت شغلی کارگران صادر و با توجه به مشکلات شدید و بالقوه ایمنی کارگاه، اخطار پلمب نیز به این کارفرما داده شد.

خدایاری بیان کرد: از شهرداری دماوند توقع داریم با توجه به مکاتبات و تذکرات متعدد قبلی با این شهرداری نسبت به نظارت بهتر به عملکرد پیمانکاران خود اهتمام ویژه تری داشته باشد.

وی عنوان کرد: از آنجا که تخصیص بودجه دولتی به هرگونه اتباع غیر مجاز ممنوع می باشد و این پیمانکاران در قرارداد خود با شهرداری مکلف شده اند از نیروی کار ایرانی استفاده کنند مشخص نیست طی چه فرایندی بودجه کارگر ایرانی را دریافت می کنند و با تقریباً نصف این مبلغ به نیروی اتباع غیر مجاز فاقد کارت کار که اکثراً حتی فاقد سرشماری هم هستند پرداخت می کنند که این ضرورت ورود نهادهای نظارتی صاحب صلاحیت را به این صورت وضعیت های پیمانکاران را آشکار می سازد.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده اینگونه موارد گزارش خود را به اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان دماوند ارسال کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جریمه 41 میلیاردی پیمانکار شهرداری دماوند به علت بکارگیری اتباع" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جریمه 41 میلیاردی پیمانکار شهرداری دماوند به علت بکارگیری اتباع"، کلیک کنید.