جراحی بیماران ایرانی در بیمارستان مکه خارج از نوبت

جراحی بیماران ایرانی در بیمارستان مکه خارج از نوبت

رییس جمعیت هلال احمر گفت: مقرر شد حجاج ایرانی بستری در بیمارستان های مکه که به عمل جراحی نیاز دارند امروز خارج از نوبت خدمات لازم را دریافت کنند تا از ایام تشریق باز نمانند.

به گزارش نکستونز، کولیوند در دیدار با رییس بیمارستان سعودی در مکه گفت: برنامه ریزی خوبی را مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برای ایام تشریق انجام داده تا بیمارانی که نیازمند مراقب سلامت هستند در قالب کاروان های وقوف اضطراری با خودشان در ایام تشریق در عرفات، مشعر و منا ببرند تا اعمالشان را کامل انجام دهند.

وی افزود: هیچ دغدغه ای وجود ندارد و کمک هایی هم که رییس بیمارستان سعودی انجام داده و قول هایی که داده خیلی خوب بود و قرار شد بیماران ایرانی که در بیمارستان های صعودی هستند در نوبت عمل جراحی قرار نگیرند و خارج از نوبت و با فوریت تحت عمل جراحی قرار بگیرند و کارشان زودتر انجام شود.

رییس جمعیت هلال احمر ادامه داد: امروز تمام بیمارانی که نیاز به عمل جراحی دارند در بیمارستان های مکه تا آخر شب عمل جراحی آن ها انجام و به اعمالشان می رسند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جراحی بیماران ایرانی در بیمارستان مکه خارج از نوبت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جراحی بیماران ایرانی در بیمارستان مکه خارج از نوبت"، کلیک کنید.