تکذیب تماس نکونام با ستاره لیگ برتری

تکذیب تماس نکونام با ستاره لیگ برتری

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ صبح امروز خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه شبکه «السومریه» عراق مدعی شده که جواد نکونام برای فصل بعد با منتظر محمد، ستاره عراقی آبی ها که به صورت قرضی در مس رفسنجان توپ می زند، تماس گرفته است.

به گزارش ورزش سه، این شبکه مدعی شده جواد نکونام در تماس تلفنی با منتظر محمد 22 ساله، او را بازیکن مهمی در برنامه های فصل آتی خود دانست و در پایان، صعود او به همراه تیم ملی زیر 23 ساله های عراق به المپیک 2024 را تبریک گفته است.

اما پیگیری ها نشان می دهد که خبر رسانه عراقی صحت ندارد و نکونام هیچ مکالمه ای با منتظر محمد نداشته است و طبیعتا درخصوص فصل بعد نیز قول و قراری میان این دو صورت نگرفته است. طبق پیگیری ها، نکونام تاکنون هیچ لیست خریدی نیز به مدیران باشگاه تحویل نداده و تمام تمرکز تیم و کادرفنی، روی هفته های پایانی لیگ است تا آبی پوشان بتوانند به رقابت خود در کورس قهرمانی ادامه دهند.

علی رغم اینکه استقلال برای فصل بعد جای خالی زیادی در لیست خود خواهد داشت، اما نکونام پیش از این نیز اعلام کرده بود اگر بخواهد لیستی برای فصل بعد به مدیران بدهد، اولویت او تمدید با بازیکنانی است که در این فصل پرحاشیه، تا پای جان برای تیم جنگیدند.

در نتیجه باید گفت که نکونام نه تنها هیچ تماسی با منتظر محمد نداشته بلکه او لیست خریدی هم برای فصل بعد تهیه نکرده است و تمام هم و غم آبی ها، روی چهار هفته پایانی لیگ برتر است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکذیب تماس نکونام با ستاره لیگ برتری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکذیب تماس نکونام با ستاره لیگ برتری"، کلیک کنید.