تولیدکننده خودروهای الکتریکی که از برآوردها گذشت

تولیدکننده خودروهای الکتریکی که از برآوردها گذشت

نیکولا، تولیدکننده خودروهای الکتریکی برآوردهای تحویل سه ماهه اول کامیون های هیدروژنی را شکست داد.

به گزارش نکستونز، نیکولا از تخمین ها برای تحویل خودروهای بزرگ هیدروژنی بزرگ خود در سه ماهه اول پیشی گرفت که نشانه ای از پیشرفت در چرخش خود به سمت فناوری کامیون های برقی باتری دار است.

این سازنده کامیون های برقی اعلام کرد در سه ماهه اول 40 وسیله نقلیه در مقایسه با 30 دستگاه مورد نظر تحلیلگران، تحویل داده است. ارقام تحویل خوش بینانه در زمانی به دست می آید که صنعت خودروهای برقی با چالش های کاهش تقاضا مواجه است و مصرف کنندگان را وادار به انتخاب خودروهای هیبریدی ارزان تر می کند.

نیکولا در سه ماه منتهی به 31 مارس 43 کامیون تولید کرد و گفت که باقیمانده خودروهای بزرگ هیدروژنی بزرگ موجودی آن در پایان سه ماهه برای تحویل در اوایل آوریل تعیین شده است. نیکولا در فوریه هدف خود را برای تحویل 350 کامیون برقی پیل سوختی هیدروژنی در سال 2024 تعیین کرد و اعلام کرد 35 دستگاه را در سه ماهه چهارم تحویل داده است.

طبق گزارش رویترز،  این شرکت اعلام کرد که پس از حل مشکلی که باعث نشت مایع خنک کننده در باتری و منجر به آتش سوزی شده بود، تمام کامیون های باتری دار را تا اوایل سه ماهه سوم به مشتریان بازگرداند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تولیدکننده خودروهای الکتریکی که از برآوردها گذشت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تولیدکننده خودروهای الکتریکی که از برآوردها گذشت"، کلیک کنید.