توقف ناپولی در آخرین بازی خارج از خانه فصل

توقف ناپولی در آخرین بازی خارج از خانه فصل

آفتاب نیوز :

در آغاز هفته سی و هفتم، هفته ماقبل پایانی فصل جاری رقابت های سری A ایتالیا، شب گذشته (جمعه) از ساعت 22:15 به وقت تهران، در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس، تیم فوتبال فیورنتینا پذیرای ناپولی بود که این بازی با تساوی 2-2 خاتمه یافت.

ناپولی با گلزنی امیر رحمانی در دقیقه 8 پیش افتاد و تا دقیقه 40 که کریستیانو بیراگی گل تساوی را برای فیورنتینا زد، از میزبانش پیش بود. فیورنتینا قبل از رفتن به رختکن گل دوم را هم در دقیقه 42 توسط امبالا انزولا زد و برنده نیمه نخست را به پایان رساند.

در نیمه دوم، اما ناپلی ها توسط ستاره گرجستانی شان خویچا کوارتسخلیا در دقیقه 57 دروازه فیورنتینا را گشودند تا دست خالی به خانه برنگردند، هرچند که این یک امتیاز و حتی پیروزی هم فرقی به حال شان نداشت، چرا که آن ها از کسب تمامی سهمیه های رقابت های اروپایی فصل آینده بازمانده اند.

با این نتیحه فیورنتینا 54 امتیاز شد و در رده هشتم جدول سری A، یک پله بالاتر از ناپولی 52 امتیازی قرار گرفت.

امروز دو بازی دیگر در هفته ماقبل آخر سری A برگزار می شود که در بازی اول لچه از آتالانتا پذیرایی می کند و در بازی دوم از ساعت 22:15 تورینو میزبان میلان خواهد بود.

در جدول رده بندی مسابقات، اینتر قهرمان زودهنگام سری A با 92 امتیاز در صدر قرار دارد و پس از آن میلان با 74 امتیاز دوم است. بولونیا و یوونتوس نیز هر دو با 67 امتیاز و بر حسب تفاضل گل به ترتیب در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقف ناپولی در آخرین بازی خارج از خانه فصل" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقف ناپولی در آخرین بازی خارج از خانه فصل"، کلیک کنید.