تهران دوباره آلوده شد/وضعیت هوا در شرایط نارنجی

به گزارش خبرنگار نکستونز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 105 قرار گرفته و وضعیت هوای تهران در شرایط ناسالم و به رنگ نارنجی است.

همچنین این شاخص در 24 ساعت گذشته میانگین بر روی عدد 74 قرار گرفته بود و وضعیت هوا در شرایط قابل قبول بود.

تهران از ابتدای سال 9 روز هوای پاک، 209 روز هوای قابل قبول، 90 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و 12 روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.

این در حالی است که تهران در مدت مشابه سال پیش 2 روز هوای پاک، 159 روز هوای قابل قبول، 123 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و32 روز هوای ناسالم برای همه افراد 2 روز هوای بسیار ناسالم و 2 روز هوای خطرناک داشته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تهران دوباره آلوده شد/وضعیت هوا در شرایط نارنجی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تهران دوباره آلوده شد/وضعیت هوا در شرایط نارنجی"، کلیک کنید.