تهران تا کی بارانی است؟

تهران تا کی بارانی است؟

به گزارش نکستونز، اداره کل هواشناسی استان تهران از تداوم بارش باران و گاهی رعد و برق در استان تا پنجشنبه (20 اردیبهشت) خبر داد.

نکستونز در خبری نوشت: برپایه بررسی نقشه های پیش یابی و واکاوی الگوهای همدیدی ، آسمان استان تهران امروز تا روز پنجشنبه (18 تا 20 اردیبهشت) قسمتی ابری تا ابری، در بعضی ساعت ها بارش باران و وزش باد شدید، گاهی رگبار و رعد و برق و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می شود. طی این مدت به ویژه در نیمه جنوبی و غرب استان وزش باد شدید، در پاره ای نقاط خیزش موقت گرد و خاک و گاهی کاهش دید مورد انتظار است.

از روز جمعه (21 اردیبهشت) آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 25 درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (19 اردیبهشت ماه) کمی ابری تا نیمه ابری و وزش باد، گاهی وزش باد شدید با احتمال رگبار و رعد و برق با حداقل دمای 11 و حداکثر دمای 23 درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (20 اردیبهشت ماه) کمی ابری تا نیمه ابری و وزش باد با احتمال رگبار و رعد و برق، گاهی افزایش باد با حداقل دمای 12 و حداکثر دمای 21 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

طی 24 ساعت گذشته ایستگاه های میگون 18.3 میلیمتر، آبعلی 13 میلیمتر، لواسان 14.5 میلیمتر، شمیرانات 15 میلیمتر، دماوند 9.5 میلیمتر، فیروزکوه 9.2 میلیمتر، ژیوفیزیک 8.6 میلیمتر، فرودگاه مهرآباد 8.4 میلیمتر، چیتگر 8.4 میلیمتر، شرق تهران 7.6 میلیمتر، شهریار 7.5 میلیمتر، فرودگاه امام (ره) 7 میلیمتر، سنجش آلودگی فیروزکوه 6 میلیمتر و ورامین 2.7 میلیمتر بارش دریافت کردند.

233236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تهران تا کی بارانی است؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تهران تا کی بارانی است؟"، کلیک کنید.