تنوع آثار؛ ویژگی متمایز سومین دوره جشنواره پژواک رادیو

تنوع آثار؛ ویژگی متمایز سومین دوره جشنواره پژواک رادیو

به گزارش خبرگزاری نکستونز،به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره پژواک رادیو، غلامرضا بحیرایی مسیول کمیته داوران با اعلام این خبر گفت: کار انتخاب آثار که با حضور 25 داور از میان برنامه سازان و کارشناسان خبره رادیویی از بهمن ماه گذشته آغاز شده بود به سرانجام رسید و بیش از 200 برنامه به مرحله بعدی رقابت راه پیدا کردند.

وی در ادامه افزود: با اتمام این بخش از داوری ها مرحله دوم داوری کلید خورده است. در این مرحله از تجربیات 30 داور و کارشناس خبره در حوزه برنامه سازی بویژه برنامه سازی مستند بهره خواهیم برد.

وی تاکید کرد: کار داوری این مرحله تا 25 فروردین به طول خواهد انجامید و پس از آن برنامه های راه یافته به مرحله نهایی معرفی خواهد شد.

مسیول کمیته داوران عنوان کرد: نکته قابل تامل در این دوره از جشنواره، حضور پر رنگ و استقبال خوب مخاطبان رادیو و علاقمندان برنامه سازی در بخش مردمی است که این تنوع و استقبال کار انتخاب بهترین ها را دشوار می کند. حضور قدرتمند برنامه سازان مراکز چون همیشه از ویژگی های بارز جشنواره پژواک است.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تنوع آثار؛ ویژگی متمایز سومین دوره جشنواره پژواک رادیو" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تنوع آثار؛ ویژگی متمایز سومین دوره جشنواره پژواک رادیو"، کلیک کنید.