تمهیدات روبیکا برای انتخابات مجلس شورای اسلامی

تمهیدات روبیکا برای انتخابات مجلس شورای اسلامی

روبیکا به عنوان بزرگترین و جامع ترین شبکه اجتماعی ایرانی، امکانات ویژه ای برای تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته است.

به گزارش نکستونز، روابط عمومی روبیکا اعلام کرد: با آغاز برنامه ها و اقدامات پلتفرم های داخلی جهت فراهم کردن بستر تبلیغات و اطلاع رسانی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، این پلتفرم امکانات ویژه ای برای آن ها فراهم کرده است.

بر اساس این اطلاعیه، روبیکا امکانات متنوعی شامل «معرفی نمایندگان» ، «امکان ارتباط برخط تصویری» ، «بخش اخبار» ، «اختصاص کد دستوری» ، «اتاق گفتگوی صوتی» ، «ارسال پیامک» و «تیک آبی برای کانال» در نظر گرفته که نامزدها به سادگی می توانند امور تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را انجام دهند.

نامزدها می توانند برای معرفی خود به مردم حوزه انتخابیه، در روبیکا کانال رسمی ایجاد کنند.

سپس افراد می توانند با مراجعه به بخش کانال رسمی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی به تفکیک حوزه های انتخاباتی استان های کشور، عضو کانال نامزد مورد نظر شده و با برنامه ها و پیام های وی آشنا شوند.

همچنین «امکان ارتباط برخط تصویری» از دیگر قابلیت هایی است که روبیکا برای نامزدهای انتخابات مجلس تدارک دیده است.

روبیکا بخشی با عنوان «اخبار مجلس» نیز طراحی و تدارک دیده که علاقه مندان می توانند از آخرین اخبار مرتبط با انتخابات مجلس شورای اسلامی مطلع شوند.

طبق اطلاعیه روبیکا، به تمامی نامزدهایی که کانال خود را در این پلتفرم ایجاد کنند تیک آبی تعلق می گیرد.

روبیکا برای تمامی حدود 14 هزار نامزد انتخابات مجلس، اعتبار رایگان در نظر گرفته که نامزدها می توانند با این اعتبار، کانال خود را در پیام رسان پین کرده و به افراد حوزه انتخابیه خود پیامک بزنند. همچنین با کد دستوری (USSD) اختصاص یافته به نامزدها، لینک کانال ایشان در پیام رسان روبیکا به مردم حوزه انتخابیه ارسال می شود.

اتاق گفتگوی صوتی نیز از دیگر امکانات گسترده و ویژه روبیکاست که در اختیار نامزدهای انتخابات مجلس قرار گرفته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمهیدات روبیکا برای انتخابات مجلس شورای اسلامی" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمهیدات روبیکا برای انتخابات مجلس شورای اسلامی"، کلیک کنید.