تفاوت عملکرد آلومنیوم مقابل پرسپولیس و استقلال؛ از زمین تا آسمان!

تفاوت عملکرد آلومنیوم مقابل پرسپولیس و استقلال؛ از زمین تا آسمان!

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ آلومینیوم مهمترین اتفاق مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را رقم زد و در یک بازی فوق العاده زیبا، جلوی پرسپولیس کامبک زد و این تیم را شکست داد تا دومین تقابل مجید حسینی با اوسمار ویرا هم به سود حسینی به پایان برسد.

پرسپولیس تنها تیمی نیست که جلوی آلومینیوم به مشکل خورده (در سه تقابل این دو تیم در این فصل، دو بازی به سود آلومینیوم تمام شده است) و در نیم فصل اول، سپاهان هم در هفته چهاردهم و در اصفهان، از آلومینیوم شکست خورد تا شاگردان حسینی، در سه بازی با دو مدعی قهرمانی تا اینجای فصل، 6 امتیاز گرفته باشند.

نکته قابل توجه اینکه مجتبی حسینی هر چقدر این فصل جلوی پرسپولیس و سپاهان موفق بوده، جلوی استقلال آمار خوبی نداشته و نه تنها از این تیم امتیاز نگرفته، بلکه در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل استقلال، در باز کردن دروازه سیدحسین حسینی ناکام بوده است.

هر دو بازی این فصل استقلال و آلومینیوم، با نتیجه مشابه 0-1 به سود استقلال به پایان رسید. در دیدار رفت که مربوط به هفته هشتم بود، آرمان رمضانی تنها گل بازی را به ثمر رساند و در بازی برگشت در اراک، گوستاوو بلانکو روی پاس گل ابوالفضل جلالی، دروازه احمد گوهری را باز کرد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تفاوت عملکرد آلومنیوم مقابل پرسپولیس و استقلال؛ از زمین تا آسمان!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تفاوت عملکرد آلومنیوم مقابل پرسپولیس و استقلال؛ از زمین تا آسمان!"، کلیک کنید.