تعمیر و بازسازی آبشخورهای مناطق حفاظت شده لرستان

تعمیر و بازسازی آبشخورهای مناطق حفاظت شده لرستان

نکستونز/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از تعمیر، بازسازی و گندزدایی آبشخورهای مناطق تحت مدیریت استان با نزدیک شدن به گرمای هوا و افزایش نیاز آبی حیات وحش خبر داد.

علی سالاروند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عموما با شروع فصل گرم سال، اغلب چشمه های فصلی خشک می شوند و به همین دلیل حیات وحش برای تامین منابع آبی به آبشخورهای سطح مناطق تحت مدیریت و حفاظت محیط زیست استان روی می آورند.

وی افزود: در این راستا، همکاران محیط بان به منظور تامین نیاز آبی حیات وحش نسبت به تعمیر، بهسازی، گندزدایی و آبرسانی به آبشخورهای سطح مناطق حفاظت شده استان اقدام می کنند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با اشاره به این که احداث، تعمیر، بازسازی و تامین آب آبشخورها جزو برنامه های ادارات حفاظت محیط زیست محسوب می شود، گفت: هدف از اجرای این مهم؛ تامین، نگهداری و اطمینان از پایداری منابع آبی به عنوان اساسی ترین و حیاتی ترین نیاز زیستی حیات وحش در فصول گرم سال است.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعمیر و بازسازی آبشخورهای مناطق حفاظت شده لرستان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعمیر و بازسازی آبشخورهای مناطق حفاظت شده لرستان"، کلیک کنید.